TÜM DÜNYADA BİNLERCE OTELİN TERCİHİ

HotelRunner ile yeni online satış kanalları yaratın, küresel pazarlarda bilinir olun, daha fazla misafire ulaşın ve karlılığınızı artırın.Web sitenize ve Facebook sayfanıza entegre rezervasyon modülüyle hemen online direkt rezervasyon ve ödeme almaya başlayın.

43628 OTEL          193 ÜLKE                1129 ŞEHİR

HOTELRUNNER HAKKINDA

HotelRunner, freemium iş modeliyle çalışan, otel ve acentelerin özgün ve etkin bir online varlığa sahip olmalarını sağlayan bulut tabanlı online satış yönetimi ve dijital pazarlama platformudur.

HotelRunner, oteller ve seyahat acentelerinin offline’dan online’a geçmelerini sağlarken, son teknolojiyi kullanarak yenilikçi satış kanalları yaratır. Kullanıcıların uluslararası pazarlardaki bilinirliğini artırarak daha fazla müşteriye ulaşmalarını sağlar ve gelirlerini artırır. HotelRunner bir kere bağlandıktan sonra, envanter yönetim ve dağıtımını otomatik hale getirir, direkt kanal gelirlerini yükseltir ve kar marjlarını artırır.

HotelRunner, her boyutta oteller, günlük kiralık daireler ve seyahat acenteleri için online satış yönetim ve dijital pazarlama imkanları sağlar. Bunun yanı sır HotelRunner a HotelRunner oteller, seyahat acenteleri ve servis sağlayıcılarını bir araya getiren bir pazar yeridir. Bu sayede kullanıcılar tesislerini çeşitli seyahat acentelerine pazarlarken, her iki taraf da online görünürlüklerini artırır ve çeşitli hizmetleri veya ihtiyaç duydukları ürünleri satın alabilirler.

hotelrunnerreferanslar

ÇÖZÜM ORTAKLIĞIMIZ

Hotel Runner  RGB Ajans çözüm ortaklığı ile alacağınız hizmetlerde %15 e varan indirimler veya ücretsiz olarak HotelRunner hizmetlerinden faydalanma hakkına sahip olacaksınız.Avantajlı hizmet paketlerinden yararlanmak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

© 2001 RGB Ajans,Aircam Production, Ltd. All Rights Reserved. Valid CSS | XHTML
Web sitesine ait metinlerin ve fotoğrafların kullanım hakları telif hakları
kapsamında site ve firma sahiplerine aittir.İzinsiz kullanılamaz
 

.