Hava Fotoğrafçılığı

Aircam Production firmamız ile 49 mp çözünürlükte havadan fotoğraflar çekerek tek bir karede otelinizin genel hatlarını ve tüm ihtişamını yansıtıyoruz.

Amaç alışık olmadığımız açılardan veya sadece havadan görüntü almak değil, reklam ve tanıtımlarda işlevsel, sanatsal ve kaliteli görüntü almaktır. Bu amaçla Aircam Production hava çekimlerinde profesyonel ekip ve ekipmanlarla çalışmayı hedeflemiştir.

20
havadan
video
Havadan video çekimi

Havadan görüntüleme sistemlerinde Aircam production markam, yerden bilgisayar kumandalı helikopterler ile profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yapmaktadır.Aircam production 2007 yılında fotoğraf grafik-baskı sektöründe 25 yıllık tecrübesi ile Osman Rahmi Fotoğrafçılık tarafından kuruldu.Fotoğraf kalitesini ve estetiğini arttırmak amacı ile profesyonel stüdyo ekipmanlarını kumandalı helikopterlerimize aplike ettik ve hava çekimlerinde seçkin müşterilerimizin havadan görüntüleme ihtiyaçlarını karşılamaya başladık..

21
Havadan
fotoğraf
image image image image image
Havadan Fotoğraf çekimi

ACP, gerçek uçak ve helikopterlerin inemeyeceği irtifa ve konumlarda uçarak havadan görüntüleme yapmaktadır Bu uçuşlarda da görüntülenmesi istenilen mekana istenilen açıdan,istenilen zamanda (sabahın erken saatlerinde veya günbatımında) ve irtifada (1 metreden 250 metreye kadar) yaklaşarak havadan çekim yapılır Çekimlerde Aircam Production firması profesyonel makinaları tercih etmektedir.(full frame dslr) Fotoğraf ve video makinaları 3 eksenden ciroskop stabilizasyonlu, oparatör tarafından yerden canlı izlemeli ve yerden kumandalı modullere baglanarak kullanılmaktadır.

22
havadan
sanaltur
Havadan sanal tur çekimi

Osman Rahmi Fotoğrafçılık ile Sanal Tur,sizlere farklı bir Sanal Tur deneyimi sunuyor.23 yıllık reklam fotoğrafçılığı deneyimimiz ile görsel ve teknik kalitesi daha üst seviyede ve çok esnek java,html-5 programlamayla sanal turlarınızda firmanıza özel inter aktif tasarımlar sunuyoruz.