Hakkımda

1976 yılında İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya geldi.İlk,orta ve liseyi Karşıyaka'da okudu. 1989 yılında grafik tasarım ve 3d modellemeye başladı.Imagine,Turbo Silver,Deluxe Paint ( o yıllarda henüz photosop yoktu,ama Comodore Amiga bilgisayarda photosop un belki atası Deluxe Paint vardı) gibi 3d ve 2d grafik programlarında,amos,c ve visual basic programlamada yıllarca hobi amaçlı çalışmaları oldu.

1997 yılında Kuşadası'nda turistlik otelinin inşasına başladı. 1998 yılında elektronik bölümünü bırakarak İktisat fakültesine başladı ve mezun oldu.

1997 yılında Osman Rahmi Fotoğrafçılığı ardından 1998 yılında fotoğrafı oluşturan üç temel rengi (red,green,blue)firma ismi olarak benimsemiş ve RGB Ajans’ı kurup profesyonel iş hayatına başlamıştır.RGB Ajans kurulduğu 1998 yılından günümüze kadar 145 ulusal 55 yerel olmak üzere 200 den fazla büyük işletmeye ajans hizmeti vermiştir.

RGB Ajans özellikle teknik yapıda büyüyen,üretimlerini kendi ekip ve ekipmanları ile üretmeyi hedeflemiştir. RGB Ajans reklam tanıtım fotoğrafçılığı dalında uzmanlaşmış, yatırım,ar-ge ve çözümlerini bu konuda yoğunlaştırmıştır.2006 yılında orta format digital fotoğraf makinelerini ekipman listesine eklemiştir.Yine aynı yıl Sector Reel dergisini kurmuş dergi 2008 yılında ulusal bazda yayın hayatına başlamıştır. 2007 yılında hava fotoğrafçılığında çok farklı bir bakış açısı yakalamak insansız hava araçlarını araştırmış, 2008 yılında Aircam Production'u kurumsallaştırıp 3 adet endüstriyel tip yerden kumandalı helikopteri ve ciroskop stabilatörlü kamera modüllerini de ekipmanları arasına almıştır.

Stüdyo ekipmanlarının (full frame dslr) bu helikopterlere aplikasyonu sonucunda sektöründe benzersiz kalitede fotoğraf karelerini Türkiye içerisinde ilk alan kurumsal firma olmuştur.2009-2019 yılı içerisince Aircam Production,Osman Rahmi Fotoğrafçılık ile hava çekimlerinde 50 den fazla uluslar arası firmaya başarı ile iş yapmıştır.

2014 senesinde bu güne kadar yapmış olduğu turizme yönelik çalışmalarının bazılarını tek bir çatı altında toplamak amacı ile www.otelkatalogcekimi.com web sayfasını kurmuştur.

İşlerimiz
about us