Otel Sanal tur çekimi

360 sanaltur çekimi ve sunum planlama

iPhone, iPad ve mobil android kullanıcıları bugün için web trafiğinin %25 ile %32 ini kullanmaktadırlar. Sanal tur optimizasyonlarımızı buna göre programlayıp mobil sunumlarınızda en iyi konforu sunuyoruz..

blog img
Görsel medya planlama

Osman Rahmi Fotoğrafçılık ile Sanal Tur,sizlere farklı bir Sanal Tur deneyimi sunuyor.23 yıllık reklam fotoğrafçılığı deneyimimiz ile görsel ve teknik kalitesi daha üst seviyede ve çok esnek java,html-5 programlamayla sanal turlarınızda firmanıza özel inter aktif tasarımlar sunuyoruz.

Dilerseniz firmanızın mevcut kurumsal kimliği üzerine veya ajansımız tarafından yeniden tasarlanarak internet ortamına veya qr kod ile baskılı medya da yayına hazırlıyoruz.Sanal tur çekimlerinizde sadece 360°fotoğraflar değil,baskılı görsellerinizde kullanabileceğiniz reklam tanıtım fotoğraflarınızı da çekiyoruz..

Bir işletmenin sanal turlarla ne kadar başarılı olabileceğinin güzel bir örneği Hilton Worldwide'dır. Hilton'a göre, şu anda mülklerinin 78'inde sanal turlar düzenleniyor ve daha yüksek rezervasyon artışı gözlemlenmekte!

“3d çizimlerden daha az maliyete sahiptir.Ayrıca gerçek görüntüler sunarak müşteriye daha güvenilir veri sunarsınız.”

Avantajlar

-Planlanmış haritalar üzerinden sunum yapabilir,tanıtılacak yer hakkında detaylı navigasyon bilgisi sağlayabilirsiniz.

-3d çizimlerden daha az maliyete sahiptir.Ayrıca gerçek görüntüler sunarak müşteriye daha güvenilir veri sunarsınız.

-Dünyanın her yerine en hızlı ve etkin biçimde müessesenizin tüm detaylarını gösterebilirsiniz.

-Firmamızı tercih ederek sanal tur çekimleriniz ile beraber reklam tanıtım fotoğraflarınızı ve Aircam Production desteği ile alçak irtifa havadan sanal tur ve panoramik çekim desteği alabilirsiniz

-En önemlisi, herhangi bir metin tabanlı içerikten veya fotoğraflardan daha iyi ilgi görmesi ve sanal turların etkileşimli doğası, olumlu geri bildirimler istemeyi kolaylaştırır.