Otel tanıtım filmi çekimi

6
FİLM

Filminizi başlangıç aşamalarından (konsept ve storyboard oluşturma), fiili prodüksiyona, düzenleme, özel efektler ve 3D animasyon gibi grafikler içeren post prodüksiyon çalışmalarına götürürüz.

Otelinizin kültürüne uyan bir tarzda çekim yapıyoruz.

Konseptden teslimata kadar olan tüm süreci seviyoruz.Otel kültürünüzün görsel bir ifadesini yaratırız ki bu tek bir fotoğrafın her zaman ifade edemeyeceği bir şeydir.Arka planda sadece harika müzik eşliğinde oda ve lobiyi göstermiyoruz. Hareketi, misafir deneyimini, güler yüzlü hizmeti, rekreasyonu dahil ediyoruz ve duyguları harekete geçirecek ve sizi bu eşsiz deneyime götürecek şekilde bir araya getiriyoruz.

Tam bir prodüksiyon şirketi olarak, ilgi çekici bir film yaratmadaki lojistiği iyi biliyoruz.Kolektif deneyimimiz, her bir projeye adapte olmamızı ve yeni ve bireysel bir şey yaratmamızı sağlar.

Hareketli Grafik ve Animasyon

Profesyonel grafikler, iyi hazırlanmış bir senaryo ve orijinal karakterler, animasyon projelerimizi unutulmaz kılar. Profesyonel hareketli grafikler ve animasyon hizmetlerimizi kullanarak inanılmaz hikayeler anlatmayı sevenlerle tutkumuzu paylaşmak istiyoruz!

İşletmeniz için kaliteli, sonuç odaklı bir video projesi oluşturmak için deneyim, yaratıcı yetenek ve bilgi birikimine sahibiz. Dijital projeniz ne olursa olsun en iyi sonuca ulaşabilirz !

Sonuç olarak video-film içeriği, sosyal medya yayınlarından ve reklamlardan e-postalara ve pazarlama sitelerine kadar pek çok şekilde kullanılabilir ürünler üretiyoruz.